Time: 11:01 EDT
April 19, 2019
Bristol City 9
  • HT: 0:0
  • FT: 1:1
Reading FC 6
  • Millwall FC 1 7
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Brentford FC 1 3 3
  • Sheffield United 3 9
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Nottingham Forest 2 2 2
  • Coventry City 2 6
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Bradford City 2 2 6
  • Oxford United 1 3 2
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    Charlton Athletic 3 2 14
  • Exeter City 1 1
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    Crawley Town 3 4
  • April 18, 2019
    Rozwoj Katowice 1 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Gornik Leczna 3 4
  • Podbeskidzie Bielsko Bia. 2 2 2
    • HT: 1:2
    • FT: 3:3
    Wigry Suwalki 3 5 4
  • Bytovia Bytow 2 2
    • HT: 1:2
    • FT: 2:2
    KS Rakow Czestochowa 3 1 6
  • OKS STOMIL OLSZTYN 2 5 9
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Chrobry Glogow 3 2 7
  • FC Baltika Kaliningrad 2 4 6
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    FC Sibir Novosibirsk 3 2 4
  • SC Freiburg II 2 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    1. FSV Mainz 05 II 3 2
  • Borussia Monchengladbach. 2 4
    • HT: 1:1
    • FT: 4:2
    SV 19 Straelen 3 3 5
  • Alemannia Aachen 2 1 3
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    SC Verl 3 2 6
  • Lokomotive Leipzig 2 7
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    VSG Altglienicke 3 5 1
  • BFC Dynamo 2
    • HT: 1:2
    • FT: 1:4
    Bischofswerdaer FV 1908 3
  • VfB Auerbach 1906 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    ZFC Meuselwitz 3
  • VfB Germania Halberstadt 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FC Oberlausitz Neugersdo. 3
  • Chemnitzer FC 2 2 10
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Hertha BSC Berlin II 3 3 6
  • April 19, 2019
    SC Covilha 2 6
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    FC Porto B 4 2 1
  • SV Lichtenberg 47 2 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Malchower SV 4 3
  • April 18, 2019
    FC Hertha 03 Z. 2 1
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    SC Staaken 1919 4 3
  • Eintracht Trier 2 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Idar Oberstein 4 3
  • SC Neusiedl 2 2 7
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Rapid Vienna II 4 2 4
  • FC Kitzbuhel 2 3 8
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    FC Anif 4 1 1
  • ATSV Stadl-Paura 2 3
    • HT: 2:0
    • FT: 5:1
    VST Voelkermarkt 4
  • Sydney FC 2 5
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Perth Glory FC 4 2 4
  • April 19, 2019
    Adelaide United FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Melbourne Victory 4 2
  • April 18, 2019
    Stade Olympique Choletai. 2 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Le Mans FC 4 3
  • AL Ittihad 2 7
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    AL Ettifaq 5 2 5
  • FC Chita 2
    • FT: 1:1
    Zenit Irkutsk 5
  • S-2 Novosibirsk 2 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    FC Irtysh Omsk 5
  • Sakhalin Sakhalinsk 2
    • FT: 4:3
    FC Dynamo Barnaul 5
  • April 19, 2019
    FC Arsenal Kiev 2
    • HT: 2:2
    • FT: 3:3
    FC Oleksandria 5
  • FC Dynamo Kiev 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Vorskla Poltava 5
  • FC Lviv 2
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    FC Chernomorets Odessa 5
  • SFC DESNA CHERNIHIV 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:6
    MFC METALURG ZAPORIZHYA 5
  • FC Karpaty LVIV 2
    • HT: 0:2
    • FT: 2:4
    FC Mariupol 5
  • April 18, 2019
    FC Nottingen 2 3
    • HT: 3:1
    • FT: 3:2
    FSV 08 Bissingen 5 2
  • FC Gutersloh 2000 3
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    SC Westfalia 1904 Herne 5 3
  • TSG 1881 Sprockhovel 3
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    TUS Ennepetal 5 3
  • Sportfreunde Siegen 1899. 3 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    SC Paderborn 07 II 5 1
  • April 19, 2019
    Elazigspor 3
    • FT: 1:1
    Osmanlispor FK 5
  • Kasimpasa 3 2 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Bursaspor 5 2 5
  • April 18, 2019
    FSV Duisburg 3 2
    • HT: 3:2
    • FT: 7:3
    Dinslaken-hiesfeld 5 1
  • Ratingen SV Germania 04/. 3 1
    • HT: 0:2
    • FT: 1:4
    Ssvg Velbert 5 1
  • SC Duesseldorf West 3 2
    • HT: 0:3
    • FT: 0:4
    1 FC Kleve 5 1
  • Sportfreunde Baumberg 3 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    1.fc Monheim 5 4
  • FC Breitenrain 3
    • FT: 1:4
    FC Stade Nyonnais 5
  • FC Bavois 3
    • FT: 3:3
    SC Cham 5
  • FC Sion II 3 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FC KONIZ 5 1
  • Pontevedra CF 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Rapido de Bouzas 5
  • Real Madrid Castilla 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    RC Deportivo Fabril 5
  • April 19, 2019
    Sporting Gijon B 3 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Real Union de Irun 5 2
  • April 18, 2019
    UP Langreo 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Athletic Bilbao B 5 2
  • Barakaldo CF 3 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    CD Tudelano 5 4
  • Scd Durango 3 3
    • HT: 2:1
    • FT: 4:4
    RS Gimnastica de Torrela. 5 4
  • West Bromwich Albion 3
    • FT: 1:1
    Southampton FC 5
  • Qarabag FK 3 1 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Keshla FK 5 2 4
  • FK Sumgayit 3 3 5
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Sabayil 5 2 2
  • April 19, 2019
    FK Gabala 3 3 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Zira FK 5 3 7
  • April 18, 2019
    NK Dugopolje 3 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Gnk Dinamo Zagreb II 5 2
  • Union Ceares 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    L Entregu CF 6 1
  • El San Martin Ra 3
    • FT: 1:2
    CD Tuilla 6
  • Marino Luanco 3
    • FT: 5:0
    LA MADALENA DE MORCIN CF 6
  • Centro Deportivo Bezana 3
    • FT: 1:1
    CD Laredo 6
  • SD Textil Escudo 3
    • FT: 2:0
    Velarde CF 6
  • CLUB DE FUTBOL RIBAMONTA. 3
    • FT: 1:2
    CD Cayon 6
  • CD Siete Villas 3
    • FT: 2:2
    SD TORINA 6
  • SD Atletico Albericia 3
    • FT: 0:1
    Cultural Guarnizo 6
  • SD Solares Medio Cudeyo 3
    • FT: 0:0
    Racing Santander B 6
  • SD Barreda Balompie 3
    • FT: 0:4
    UM Escobedo 6
  • Sodupe UC 3
    • FT: 1:0
    CD Santurtzi Ke 6
  • Sestao River Club 3 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    JD Somorrostro 6 1
  • Santutxu FC 3
    • FT: 2:0
    CD Lagun Onak 6
  • CLUB SAN IGNACIO 3
    • FT: 1:0
    Real Sociedad C 6
  • Club Portugalete 3 4
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    SD Deusto 6 5
  • ORDIZIA KE 3
    • FT: 0:0
    SD Beasain 6
  • Club Deportivo Basconia 3
    • FT: 1:2
    SD Balmaseda FC 6
  • Santfeliuenc FC 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    FC MARTINENC 6
  • FC Vilafranca 3
    • FT: 2:2
    CE Europa 6
  • FC Cerdanyola Del Valles 3
    • FT: 0:1
    UA Horta 6
  • UE Sant Andreu 3 3
    • HT: 3:0
    • FT: 3:1
    UE Castelldefels 6 2
  • CE LHOSPITALET 3 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Figueres 6 2
  • April 19, 2019
    UE Sants 4 3
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    AE Prat 6 3
  • April 18, 2019
    Pobla de Mafumet CF 4 3
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    SAN CRISTOBAL CP 6 2
  • FC Asco 4 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    FC Santboia 6 3
  • April 19, 2019
    CF Villarreal C 4 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    UD Alzira 6 3
  • CF Torre Levante 4 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Paiporta CF 6 3
  • April 18, 2019
    Club Deportivo Eldense 4 6
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    ATZENETA UE 6 4
  • April 19, 2019
    Silla CF 4 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Crevillente Deportivo 6 5
  • April 18, 2019
    Novelda 4 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC J. Espanol de San Vic. 7 5
  • Vicalvaro 4 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    CF San Agustin Del Guade. 7 1
  • Villaverde Boetticher 4 3
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    CDF Tres Cantos 7 2
  • CD Canillas 4 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    AD Alcorcon B 7 2
  • Rayo Vallecano B 4 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Dav Santa Ana 7 3
  • Atletico de Pinto 4 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    RSD Alcala 7 4
  • CF Pozuelo de Alarcon 4 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Alcobendas Sport 7 3
  • April 19, 2019
    CARABANCHEL 4 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    CF Getafe B 7 2
  • April 18, 2019
    CD BUPOLSA 4
    • FT: 0:1
    CD Virgen Del Camino 7
  • JUPITER LEONES 4
    • FT: 6:0
    CD La Granja 7
  • La Baneza CF 4
    • FT: 1:0
    UD SANTA MARTA 7
  • CF BRIVIESCA NORPETROL 4
    • FT: 1:1
    Burgos Promesas 7
  • CD Cebrerena 4
    • FT: 3:0
    SD Almazan 7
  • SC Uxama 4
    • FT: 2:4
    Atletico Astorga FC 7
  • Atletico Bembibre 4
    • FT: 0:4
    CD Numancia B 7
  • CD Manacor 4
    • FT: 2:2
    CD Ferriolense 7
  • Santa Catalina Atletico 4
    • FT: 0:4
    RCD Mallorca B 7
  • CD Llosetense 4
    • FT: 0:0
    UD Alcudia 7
  • CF SOLLER 4
    • FT: 1:1
    CD Santanyi 7
  • CD Son Cladera 4
    • FT: 1:0
    CE Mercadal 7
  • UD Poblense 4
    • FT: 1:1
    SD Formentera 7
  • IBIZA SANT RAFEL FC 4
    • FT: 1:1
    CD MURENSE 7
  • Platges de Calvia 4
    • FT: 1:0
    CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 7
  • CD Castuera Subastacar 4
    • FT: 0:1
    Jerez de Los Caballeros 7
  • Merida UD 4 2
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    Olivenza CF 7 1
  • UD Montijo 4
    • FT: 1:1
    RACING VALVERDEÑO 7
  • CP Cacereno 4
    • FT: 1:0
    Atletico Club Pueblonuev. 7
  • CD Azuaga 4 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Calamonte 7 4
  • UP Plasencia 4
    • FT: 2:0
    Extremadura UD B 7
  • CP Moralo 4
    • FT: 2:1
    CD Diocesano 7
  • Arroyo Cp 4
    • FT: 1:1
    AD Llerenense 7
  • CLUB DEPORTIVO AVANCE EZ. 4
    • FT: 4:0
    Ucd Burlades 7
  • CD Cantolagua 4
    • FT: 0:0
    CA Cirbonero 7
  • AD SAN JUAN PAMPLONA 4
    • FT: 1:1
    Beti Kozkor KE 7
  • Pena Sport FC 4
    • FT: 1:1
    Union Mutilvera 7
  • CD Ardoi 4
    • FT: 1:3
    CD Cortes 7
  • CD Subiza 4
    • FT: 3:0
    CD ALESVES 7
  • CA Osasuna B 4
    • FT: 4:1
    Pamplona 7
  • CD Corellano 4
    • FT: 2:0
    Club Deportivo Huarte 7
  • CD Pradejon 4
    • FT: 3:2
    CA River Ebro 7
  • Yague CF 4
    • FT: 0:0
    CDFC LA CALZADA 7
  • CD Agoncillo 4
    • FT: 0:1
    CD Berceo 7
  • Cp Calasancio 4
    • FT: 1:0
    RAPID DE MURILLO 7
  • Naxara CD 4
    • FT: 4:0
    CA Vianes 7
  • Club Haro Deportivo 4
    • FT: 2:1
    CD Varea 7
  • CD Arnedo 4
    • FT: 4:0
    CLUB DEPORTIVO ALBERITE 7
  • Utebo FC 4 1
    • HT: 0:0
    • FT: 4:0
    AD Sabinanigo 7 3
  • AD Almudevar 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    CDJ Tamarite 7 1
  • CA Monzon 4
    • FT: 1:2
    Illueca CF 7
  • CD Brea 4
    • FT: 4:1
    CD La Almunia 7
  • UD SAN LORENZO 4
    • FT: 1:2
    CALAMOCHA 7
  • Robres CD 4
    • FT: 1:1
    Sociedad Deportivo Taraz. 7
  • CD Binefar 4
    • FT: 1:0
    Sarinena 7
  • CD Belchite 97 4
    • FT: 0:3
    Deportivo Aragon 7
  • VILLANUEVA CF 4
    • FT: 2:1
    CASETAS 7
  • CD Buzanada 5 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    CD Marino 7 5
  • UNION VIERA CF 5
    • FT: 4:1
    CF Panaderia Pulido 7
  • UD TAMARACEITE 5
    • FT: 2:2
    UD San Fernando 7
  • CD Santa Ursula 5 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    CD Mensajero 7 1
  • April 19, 2019
    CD El Cotillo 5
    • FT: 0:0
    UD Las Palmas C 7
  • April 18, 2019
    UD Villa Santa Brigida 5
    • FT: 1:1
    CD UNION PUERTO DEL ROSA. 7
  • April 19, 2019
    Lanzarote 5
    • FT: 0:1
    Atletico Union Guimar 7
  • April 18, 2019
    Tenisca 5
    • FT: 1:2
    CA TACORONTE 7
  • CD Tenerife B 5 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    CD Union Sur Yaiza 7 4
  • Almagro CF 5
    • FT: 0:1
    UD Socuellamos CF 7
  • La Roda CF 5 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    CD MANCHEGO CIUDAD REAL 7 3
  • CD Quintanar Del Rey 5
    • FT: 1:0
    Atletico Ibanes 7
  • CP Villarrobledo 5
    • FT: 3:2
    CD Guadalajara 7
  • April 19, 2019
    Albacete Balompie B 5
    • FT: 1:1
    CD AZUQUECA 7
  • April 18, 2019
    CD TARANCON 5
    • FT: 1:1
    CD Madridejos 7
  • LA SOLANA 5
    • FT: 0:1
    Villarrubia CF 7
  • Marchamalo 5
    • FT: 0:2
    Calvo Sotelo Puertollano 7
  • Atletico Tomelloso 5
    • FT: 2:1
    Mora CF 7
  • CF Castillo Huercal Over. 5 4
    • HT: 0:1
    • FT: 4:1
    CP La Union 7 3
  • CDA Aguilas FC 5
    • FT: 2:0
    Los Garres 7
  • Alfaro CD 5
    • FT: 0:1
    UD Logrones Promesas 7
  • SD Logrones 5
    • FT: 3:0
    AUTOL 7
  • SD Borja 5
    • FT: 1:0
    AD SAN JUAN DE MOZARRIFA. 7
  • Bermeo FT 5
    • FT: 3:3
    SD SAN PEDRO 7
  • Bergantinos CF 5
    • FT: 3:0
    PORRINO INDUSTRIAL FC 7
  • UD OURENSE 5
    • FT: 1:2
    CD BARCO 7
  • Arosa SC 5
    • FT: 0:1
    CD Choco 7
  • SD Compostela 5
    • FT: 3:0
    CD Arenteiro 7
  • UD Paiosaco 5
    • FT: 2:1
    Laracha CF 7
  • Silva SD 5
    • FT: 2:3
    Racing Club Villalbes 7
  • Alondras CF 5
    • FT: 1:0
    CD RIBADUMIA 7
  • Celtiga CF 5
    • FT: 2:0
    UD Somozas 7
  • CD LUGO B 5 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Ourense CF 8 3
  • CD Mostoles 5
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    AD PARLA 8 3
  • CSD San Martin 5 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Villa San Carlos 8 1
  • Ituzaingo 6 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    El Porvenir 8 3
  • April 19, 2019
    Ruzomberok 6
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    FK POPRAD 8 2
  • April 18, 2019
    Slovan Bratislava 6 2
    • HT: 2:1
    • FT: 4:1
    MSK Zilina 8 2
  • ZP Sport Podbrezova 6 1
    • HT: 3:1
    • FT: 5:1
    Senica 8 1
  • Trencin 6 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Spartak Trnava 8 1
  • Tatran Presov 6 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Dunajska Streda 8 3
  • Zemplin Michalovce 6 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Nitra 8 1
  • April 19, 2019
    PAOK Thessaloniki 6 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FC Levadiakos 8 2
  • Lamia 1964 6 3
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Olympiacos FC 8 3
  • April 18, 2019
    AS LUCCHESE LIBERTAS 190. 6 2 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Piacenza Calcio 8 2 10
  • SC Pisa 6 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Pontedera 8 1 3
  • US ALESSANDRIA CALCIO 19. 6 1 6
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    AURORA PRO PATRIA 1919 8 3 3
  • AC Pistoiese 6 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    FC PRO VERCELLI 1892 8 1
  • OLBIA CALCIO 1905 6 2 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    NOVARA CALCIO 8 2 4
  • AC GOZZANO 6 4
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    Juventus 8 4 3
  • Robur Siena 6 4 4
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    CARRARESE CALCIO 1908 8 2 4
  • Virtus Entella 6 3 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    SS AREZZO 8 6 4
  • AC CUNEO 1905 6 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    ALBISSOLA 2010 8
  • Borgosesia Calcio 6 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Stresa Sportiva 8 2
  • US Folgore Caratese 6 1
    • HT: 4:0
    • FT: 6:2
    Acd Pro Dronero 8 1
  • Usd Lavagnese 1919 6 3
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Calcio Chieri 1955 8 3
  • Us Darfo Boario 6 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Legnago Salus SSD 8 2
  • Sdl Rezzato 6 2
    • HT: 2:1
    • FT: 3:4
    Ssd Pro Sesto 8 2
  • Seregno Calcio 6 3
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Ac Ponte San Pietro-isol. 8 1
  • ASD Cartigliano 6 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    ACD Campodarsego Calcio 8 2
  • Asd Fanfulla 6 2
    • HT: 1:0
    • FT: 4:2
    Asd Axys Zola 8 2
  • Us Fiorenzuola 1922 6 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Usd Vigor Carpaneto 1922. 8 2
  • Asd Sasso Marconi 1924 6 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    San Marino Calcio 8 2
  • Ac Tuttocuoio 1957 6 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Asd Sangiovannese 1927 8 4
  • Fc Ponsacco 1920 6
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Sporting Trestina 8 1
  • Real Giulianova Ssd 6 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    ASD Montegiorgio Calcio 8
  • Sammaurese Calcio 6 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Isernia Fc 1928 8 1
  • Ss Matelica Calcio Asd 6 1
    • HT: 2:1
    • FT: 4:2
    Asd Savignanese 1932 8 2
  • Forli Fc 6 2
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Santarcangelo Calcio 192. 8 2
  • Avezzano Calcio 6 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Ssd Citta Di Campobasso 8 6
  • Asd Trastevere 1909 6 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Asd Lanusei Calcio 8 3
  • US Ladispoli 6 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Ssd Albalonga Calcio 8 3
  • AZ Picerno 6 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Taranto Fc 1927 9 3
  • Fc Francavilla 1931 6 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Usd Bitonto Calcio 9 2
  • Asd Polisportiva Sarnese. 6 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Ssd Fidelis Andria 2018 9 2
  • Sorrento Calcio 6
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Asd Calcio Pomigliano 9 2
  • Asd Team Altamura 6 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    US Citta Di Fasano 9 1
  • US Palmese 1912 6 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Asd Turris Calcio 10 2
  • Asd Portici 1906 6
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Marsala Calcio 10
  • Asd Roccella 6 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Acr Messina 10 3
  • April 19, 2019
    Dukla Praha 6
    • HT: 2:2
    • FT: 2:6
    AC Sparta Prague 10
  • FC Hradec Kralove 6
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    FC Slovan Liberec 10
  • SSC Napoli 6 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Inter Milano 10 1
  • AS Roma 6 1
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    Torino FC 10 3
  • April 18, 2019
    FC Sumy 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Obolon-Brovar Kiev 10
  • Agrobiznes Volochisk 6
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Balkany Zorya 10
  • Girnik-Sport 6
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Kolos Kovalivka 10
  • Doxa Dramas FC 6 3
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Apollon Pontou 10 3 3
  • April 19, 2019
    MFK VYSKOV 6 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    Unex Unicov 10 3
  • FC VIKTORIA OTROKOVICE 6 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Hlucin 10 3
  • FC Odra Petrkovice 6 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    FC Msa Dolni Benesov 10 1
  • SK Spartak Hulin 6 1
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    SFK Vrchovina 10 2
  • Tj Valasske Mezirici 6 1
    • HT: 0:3
    • FT: 0:3
    Rymarov 10
  • Ostersunds FK 6 1 7
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    IF Elfsborg 10 2 5
  • April 18, 2019
    KV Kortrijk 6
    • FT: 0:5
    Royal Charleroi 10
  • Sport Huancayo 6 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Mdeo. Wanderers FC 10 3
  • Mushuc Runa SC 6 2 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    • OT: 1:1
    • PEN: 6:7
    Union Espanola 10 5 3
  • April 19, 2019
    Carlstad United 6
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    Sollentuna FF 10
  • Utsiktens BK 6 3
    • HT: 0:2
    • FT: 3:2
    Lunds BK 10 1
  • April 18, 2019
    AL Nassr 6 2 4
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    AL Fateh 10 2 2
  • Ballerup Skovlunde Fodbo. 6
    • FT: 0:5
    Koldingq 10